Woda Redox – zapewnij zdrowie i dobre samopoczucie całej rodzinie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jej właściwości są udowodnione naukowo. Woda Redox, bo o niej mowa, to woda nasycona wodorem molekularnym mającym dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Jak działa wodór molekularny i dlaczego warto codziennie sięgać po wodę Redox?

Poznaj niezwykłe właściwości wodoru

Woda nasycona wodorem jest określana mianem „wody wodorowej” lub „wody Redox”. Druga nazwa jest związana z właściwościami wodoru molekularnego – ma on wysoki potencjał Redox. Co to jest potencjał Redox? Za pomocą tego wskaźnika wyraża się zdolność cieczy do przyjmowania i oddawania elektronów. Dziś wiadomo, że im mniejszy potencjał ma dana ciecz, tym wyższe zdolności terapeutycznewykazuje.

Jaki jest potencjał Redox wody wodorowej? Nawet -600 mV. To zdecydowanie więcej niż np. zielonej herbaty (-80mV), wód mineralnych (najczęściej ok. +250mV) czy popularnej Coca-Coli (+332 mV). Im niższy potencjał Redox wykazuje ciecz, tym lepiej, a to dlatego, że oznacza to lepszy potencjał oksydoredukcyjny. W praktyce oznacza to po prostu usuwanie wolnych rodników z organizmu – woda Redox ma zatem zdecydowanie najlepszy współczynnik. I choć w każdym organizmie są obecne wolne rodniki, to ich kumulacja jest szczególnie niekorzystna – prowadzi do rozwoju wielu chorób, np. cukrzycy i miażdżycy.

Woda Redox – woda nie tylko do picia

Chcesz, aby woda Redox była w Twoim zasięgu? Potrzebujesz urządzenia produkującego wodę wodorową – specjalnego generatora. Aby jednak wyprodukowana woda faktycznie miała właściwości terapeutyczne, generator wody Redox musi zapewniać stężenie wodoru  molekularnego H2 na poziomie co najmniej 1,2 mg/L. Poniżej wskazanej wartości woda wzbogacana o wodór nie będzie miała terapeutycznych właściwości.

Woda Redox to więcej niż tylko napój – można ją wykorzystać na wiele sposób, a dokładniej jakowodęprzeznaczonądo:

  • oczyszczania owoców i warzyw – pozwala ona oczyścić je z pestycydów i jednocześnie przedłużyć ich świeżość,
  • przygotowywania posiłków – potrawy przygotowane na bazie wody Redox mają wyjątkowy, intensywny smak,
  • codziennej pielęgnacji ciała – dzięki myciu skóry wodą Redox nie tylko oczyszcza się ją z zabrudzeń, lecz także wolnych rodników, które mają swój wkład w starzenie się organizmu.

Woda Redox świetnie nawadnia, a zawarty w niej wodór molekularny H2 przenika do mitochondriów komórek, gdzie je wzmacnia. Z tego względu wodę wodorową szczególnie poleca się sportowcom. Bez obaw mogą po nią sięgać również najmłodsi oraz seniorzy.

Zapewnij sobie dobre samopoczucie

Woda Redox jest całkowicie bezpieczna, a jej korzystny wpływ na organizm ludzki został potwierdzony wieloma badaniami. Jeżeli chcesz zachować na dłużej zarówno zdrowie, jak i dobre samopoczucie, to woda Redox będzie dobrym rozwiązaniem – zakup generatora wody wodorowej to inwestycja w zdrowie.

Opracowanie na podstawie: https://wodah2.com/woda-redox-co-warto-o-niej-wiedziec/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.