Pomysły na prezent dla miłośnika lotnictwa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Miłośnikowi lotnictwa warto sprezentować na urodziny prezent, który pozwoli na własnej skórze doświadczyć latania. Oryginalne upominki urodzinowe to np. lot balonem, paralotnią lub szybowcem. Ciekawym doświadczeniem jest również zabawa w tunelu aerodynamicznym bądź parasailing, czyli lot na spadochronie umocowanym liną do motorówki.

Pomysł na prezent – lot widokowy

Balon to najstarszy statek powietrzny bez napędu silnikowego. Do jego wnętrza dostarczane jest gorące powietrze, które jest w stanie unieść gondolę z kilkuosobową grupą osób. Loty balonem odbywają się w różnych miastach Polski, np.: w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu czy Trójmieście. Szybowanie w powietrzu i obserwowanie widoków z lotu ptaka to niesamowite przeżycie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięć. Wyjątkowy prezent jest idealny na urodziny, rocznicę czy prezent ślubny.

Lot szybowcem daje niepowtarzalną okazję do wzniesienia się na wysokość prawie 400 metrów w zaledwie 20 sekund. Osoba obdarowana voucherem odbywa krótkie szkolenie teoretyczne i zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa oraz regulaminem lotniska. Szybowiec prowadzi wykwalifikowany pilot.

Voucher na lot paralotnią to oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Paralotnia to rodzaj szybowca ze specjalnym skrzydłem, do którego umocowana jest uprząż pilota. Posiadacz vouchera może skorzystać z lotu tandemowego, co oznacza, że paralotnią kieruje doświadczony pilot, a uczestnik zabawy zajmuje miejsce pasażera. Wydarzenie organizowane jest wyłącznie podczas sprzyjających warunków pogodowych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oraz przyjemność z lotu.

Tunel aerodynamiczny jako prezent urodzinowy

Tunel aerodynamiczny to urządzenie z którego korzystają najczęściej skoczkowie spadochronowi do bezpiecznych ćwiczeń. W specjalnej tubie wydziela się silne powietrze, które unosi człowieka o maksymalnej wadze 120 kilogramów. Przed wejściem do tunelu posiadacz vouchera przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i sposobu korzystania z zabawy. Uczestnik otrzymuje również specjalny kombinezon, kask i okulary ochronne. Lot trwa około 3 minut i jest spełnieniem dziecięcych marzeń o lataniu.

Lot na spadochronie za motorówką

Parasailing, czyli lot na spadochronie za motorówką, to okazja do świetnej zabawy i urozmaicenia sobie pobytu nad morzem. Loty mogą odbywać się indywidualnie lub w parach. Zabawa organizowana jest przy sprzyjających warunkach pogodowych, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wykwalifikowana kadra. Przed lotem posiadacz vouchera przechodzi szkolenie teoretyczne i zostaje wyposażony w kamizelkę ratunkową.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.