Najlepsza herbata świata, czyli jaką wybrać?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Herbata to drugi po wodzie napój, który pijemy najczęściej i najchętniej. Warto wiedzieć, który smak herbat jest najbardziej ceniony na świecie, która jest najwyższej jakości, a także zastanówmy się czy herbata może mieć właściwości lecznicze a także w jaki sposób może pozytywnie oddziaływać na nasz organizm?

Najbardziej popularne herbaty świata

  • Czarna herbata

Aby czarna herbata mogła powstać liście krzewu herbacianego przechodzą aż cztery etapy obróbki. W pierwszym procesie więdną, są suszone w maszynach, w celu odparowania wody, a następnie ręcznie zwijane. W wyniku takiej obróbki zielone liście stają się brązowe, a w kolejnym kroku zmieniają barwę na czarną. Fermentacja czarnej herbaty to kluczowy element całego procesu. Proces ten jest ściśle kontrolowany, dlatego herbata czarna cechuje się bardzo wysoką jakością i jest cenionym napojem pod względem smakowym na całym świecie.

  • Zielona herbata

Podobna procedura ma miejsce jeśli powstaje zielona herbata. Różnica przebiega w tym iż liście parzone są parą wodną, dlatego zachowują swój zielony kolor. Dodatkowo zielona herbata nie fermentuje, po sparzeniu jest zwijana i suszona. W efekcie otrzymujemy charakterystyczny trawiasty smak, nieco goryczkowaty.

  • Biała herbata

Herbata biała produkowana jest z najmłodszych pędów drzewa herbacianego, dlatego jest najdelikatniejszą. Przetwarzana jest w najmniejszym stopniu, dlatego nie traci właściwości zdrowotnych. Charakterystyczny jest jej smak – orzeźwiającym pozbawiony trawiastego posmaku oraz jej jasnosłomkowy odcień.

Sięgnij po herbatę najwyższej jakości

Herbat na całym świecie jest bardzo wiele. Wybierając warto więc mieć na uwadze wysoką jakość produktu, a także renomę producenta. Tylko doskonałej jakości herbata cieszy się wyjątkowym smakiem, ale również ma właściwości zdrowotne dla naszego organizmu. Idealne produkty możesz wybrać z Caffe Tommy. W ofercie sklepu znajdziemy ogromną ilość i bogactwo herbat. Każdy wybrać może dla siebie najlepszą:

  • Herbatę białą
  • Herbatę owocową
  • Herbatę czarną
  • Herbatę zieloną
  • Rooibos
  • Yerba Mate
  • Herbaty rozkwitające

Bez względu na to jaką herbatę najbardziej lubisz wybieraj produkty, które zostały poddane poprawnemu procesowi powstawania. Dzięki temu herbata cechuje się wyjątkowym smakiem, intensywnym aromatem a jej naturalne właściwości pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie.

Duży wybór herbat znaleźć można na www.tommycafe.pl/173-herbata

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.