Jakie efekty daje depilacja laserowa?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Niejedna kobieta – ale i niejeden mężczyzna – marzą o idealnie gładkiej skórze. Bez wrastających włosków. Bez podrażnień. Bez stresu. Jednak brakuje nam czasu na pielęgnację, na poświęcenie czasu tylko sobie. Bo żyjemy szybko, dużo pracujemy. Jest jednak idealne rozwiązanie – nowoczesny laser. Dzięki niemu szybko i wygodnie pozbędziesz się zbędnego owłosienia, a także zadbasz o skórę w ramach zabiegów kosmetycznych Wrocław. Bo laser to nie tylko depilacja laserowa ale także fotoodmładzanie.

Depilacja laserowa Wrocław – innowacyjna i trwała

Depilacja laserowa cechuje się tym, że specjaliści używają tutaj najnowszego modelu lasera Mediostar Next wersja ‘PRO’, który zapewnia długotrwały efekt. I skuteczność potwierdzoną badaniami naukowymi. Ów nowoczesny laser diodowy emituje energię, którą następnie pochłania zawarta we włosie melatonina. Laser nie usuwa więc samych włosów ale całe meszki, czyli struktury odpowiedzialne za wzrost włosa. Podczas selektywnej fototermolizy laser przepala włos, podgrzewając go do ok. 70 stopni i uszkadza jego macierz. Dając satysfakcjonujące rezultaty już po 4 zabiegach.

Rodzaje depilacji laserem – depilacja bikini, wąsika, brzucha

Laser usuwa owłosienie nie tylko pach ale również twarzy, klatki piersiowej, nóg, pośladków, wąsika, pleców czy brzucha. Dostępna jest również depilacja bikini – omijająca problem związany z zapaleniem meszków, który często pojawia się przy okazji domowej depilacji bikini.

Fotoodmładzanie, masaż twarzy, ultradźwięki

Depilacja laserowa Wrocław to nie jedyne co potrafi nowoczesny laser diodowy. Zabiegi kosmetyczne Wrocław obejmują bowiem również działanie lecznicze i kosmetyczne. Na przykład rozwiązywanie problemu wrastających włosków i podrażnień przy goleniu. Wśród usług jest także leczenie trądziku, grzybicy paznokci. Popularnym zabiegiem jest również fotoodmładzanie – oczywiście za pomocą nowoczesnego lasera. Polega ono na podgrzaniu górnych warstw skóry i pozostawia skórę świeżą, jędrną oraz gładką. Inny popularny zabieg to ultradźwięki polegający na aplikowaniu w głąb skóry substancji aktywnych za pomoc ultradźwięków. Z kolei relaksacyjny masaż twarzy pomoże się odprężyć.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław w czasie koronawirusa

Gabinet kosmetyczny we Wrocławiu w okresie koronawirusa zachowuje wszelkie potrzebne środki i procedury bezpieczeństwa. Idzie to coraz sprawniej, bo zarówno klienci jak i właściciele gabinetów czy też klinik, a także sami kosmetolodzy, lekarze – wszyscy mamy coraz więcej doświadczenia w walce z Covid-19. Gabinety kosmetyczne przestrzegają zasad higieny. Dezynfekują sprzęt, łóżka zabiegowe, meble, biurka, akcesoria biurowe, terminale płatnicze. Staramy się posługiwać kartami zamiast gotówki. Poruszamy się w atmosferze solidarności, życzliwości i wyrozumiałości. Pamiętamy o maseczkach ochronnych oraz płynach dezynfekcyjnych. Zachowujemy także bezpieczną odległość od siebie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.