Gokarty na pedały Berg Buzzy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Starszaki przemierzające podwórka i ścieżki rowerowe gokartami na pedały nikogo już nie dziwią. Gokarty stały się niezwykle popularne, a rodzice są spokojniejsi, gdy ich dzieci wybiorą na wycieczkę gokart zamiast roweru. Gokarty są prawie niewywrotne, dzieciom nie grożą więc częste i bolesne upadki podczas nauki jazdy. Dlatego też nad zakupem gokarta zastanawiają się rodzice maluszków, które bardzo chcą samodzielnie dosiąść swojego pierwszego „poważnego” pojazdu. Co trzeba wiedzieć o gokartach dla najmłodszych?

Gabaryty

Przede wszystkim należy pamiętać, że pojazd dla maluszka musi być dostosowany do jego możliwości. Dlatego nie warto kupować pojazdu „na zapas” – dziecko nie dosięgając do pedałów szybko się do niego zniechęci. Poszukajmy dobrego dostawcy, który w swojej ofercie ma gokarty dla dzieci. Na pewno znajdzie się wśród nich chociaż kilka niedużych i lekkich modeli, stworzonych z myślą o dwu czy czterolatkach. Waga pojazdu nie powinna przekraczać 10kg. Jeśli jakimś cudem stoczy się on lub przewróci na dziecko, nie zrobi mu krzywdy.

Bezpieczeństwo

Kupując gokart dla szkraba nie powinniśmy brać pod uwagę tanich zabawek z Chin. Tylko zabawki od renomowanych, czołowych producentów gwarantują dzieciom bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że gokart to zabawka, która się rozpędza. Nie ma więc prawa rozpaść się podczas użytkowania. Zabawki od znanych producentów przechodzą szereg testów bezpieczeństwa, by uzyskać odpowiednie europejskie certyfikaty. Dlatego też wszystkie elementy ruchome umieszczone są tak, by maluch nie mógł wsadzić w nie rączki ani stópki. Zabawki projektuje się w taki sposób, by dziecko miało na nich stabilną pozycję, w której pewnie opiera stopy o pedały i ręce o kierownicę, nawet podczas ostrych zakrętów.

buzzy

Źródło: https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly-berg/berg-gokarty-buzzy/

Odlotowy wygląd

Oczywiście żaden maluch nie wsiądzie na gokart, jeśli będzie on nudną stalową konstrukcją. Dlatego też gokart dla dziecka musi mieć „to coś”. Szukając pojazdu dla swojego trzylatka warto zapoznać się z serią Buzzy firmy Berg. Berg Buzzy to linia gokartów stworzona z myślą o najmłodszych. Gokarty spełniają wszystkie wyśrubowane normy bezpieczeństwa, a do tego mają wyjątkowy design. Wśród nich znajdziemy pojazdy stylizowane na wyścigowe bolidy, a także urocze modele dla małych księżniczek. Jednak prawdziwymi bestsellerami są gokarty powstałe we współpracy z markami takimi jak Fiat czy John Deere. Pojazdy wyglądają jak miniaturowe kopie znanych modeli tych firm. Maluchy (i ich tatusiowie!) kompletnie oszalały na ich punkcie!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.